BEN KİMİM

Evreni gezesim vardı. Baktım olmayacak gibi dünyayı gezeyim dedim. İlk durak da Avustralya. Sonra geliş o geliş oldu ki bugün de bu sitenin varolma sebebi aslında burada kalmış olmam.

Uzatmayayım, ben Avustralya süreçlerinde eşe dosta sorarak çok şey öğrendim ve yardımları benim için fazlaca yol gösterici ve destekleyici oldu. Bir de bu zor süreçlerden geçerken, birilerinin de benim geçtiğim yollardan geçtiğini bilmek hep kuvvet verdi. Bu sebepten, bu siteyle amacım kendi geçtiğim yollardan bahsetmek, böylece birilerine bir parça da olsa fayda sağlayabilmek. Avustralya’da hem gezdiğim hem de yaşam düzeni oturtmaya çalıştığım için yazdıklarım hem kısa hem uzun dönemli geleceklere ışık tutacaktır diye umuyorum.

Ha kimdim neciydim ondan bahsedecektim.

Efendim ben Selin Can. İstanbul’da doğdum, hayatımın 27 yılını orada geçirdim. Boğaziçi Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliğini bitirince bir yandan Finans Mühendisliği yüksek lisansı yapmaya bir yandan da Garanti Bankası’nda çalışmaya başladım. Dolu dolu bir üniversite hayatı geçirdim ve güzel bir çalışma hayatı da geçiriyor, her şey de yolunda gidiyorken içimdeki ‘hadi artık’ sesine daha fazla dayanamayıp yola çıktım.

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close